-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний цільнозерновий (код ДК 021:2015 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби).
Оголошено тендер
64 960.00
UAH
Номер:
b0851752903246f0b22b2d08f5583ba2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-009193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45042480
-
Адреса:
68752, Україна, Одеська область, Василівка, вул. Миру. буд. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45042480
-
Адреса:
68752, Україна, Одеська область, Василівка, вул. Миру. буд. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний цільнозерновий (код ДК 021:2015 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.05.2026 15:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний цільнозерновий
Кількість
1160 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяВасилівська
Сума64 960.00 UAH