• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підтримання режиму перебування і переміщення в морському порту

Мова тендерної пропозиції: українська. Детальну інформацію викладено в пункті 7 Розділу І тендерної документації.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 10 днів назад

6 712 320.00 UAH без ПДВ
Номер: 5b9bb72a6cf24abcbd208b9c83bfd8b6
Внутрішній номер закупівлі: 29383037
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-006401-a   
Замовник: Миколаївська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Миколаївського морського порту)
Контактна особа: Гладовська Ірина Володимирівна 380512507522 gladovskaya@nik.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 712 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 14:16 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 14:16 - 11.06.2026 10:00
Аукціон: 22.06.2026 13:15 - 22.06.2026 13:44
Період кваліфікації: 22.06.2026 13:44 - 24.08.2026 12:59
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 712 320.00 Послуги з підтримання режиму перебування і переміщення в морському порту