• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3

Завершена

245 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b7391375485d4d5f9793dd95ca30c2c0
Внутрішній номер закупівлі: 29381792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-005160-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
Контактна особа: Валентина Кукелко +380542781007 kzsorsosdrzn@ukr.net http://odrzn.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 245 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 13:13 - 04.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 13:13 - 07.06.2026 00:00
Аукціон: з 08.06.2026 15:09
Період кваліфікації: 07.06.2026 00:00 - 08.06.2026 15:59
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴245 000.00 Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3