-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3
Оголошено тендер
245 000.00
UAH
Номер:
3f070d057f0640b78f9c5ef84ce21c9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-012143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
245 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
28.05.2026 15:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля з метою забезпечення потреби в лабораторних реагентах та розчнах клініко-діагностичної лабораторії закладу.
-
Дата публікації:
28.05.2026 15:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Альбумін ALB 440 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53597 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
АЛТ - Аланін- амінотрансфераза ALT/GPT 330 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
52923 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
АСТ - Аспартат-Амінотрансфераза AST/GOT 330 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Амілаза AMY 110 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
52940 Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Білірубін загальний BIL T DCA 330 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Білірубін прямий BIL D DCA 330 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Загальний білок TP 440 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Глюкоза GLU 440 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Креатинін CREA 275 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
4 паковання
Період постачання
(не задано)
ЛПВЩ ХОЛ HDL C 160 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53391 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
ЛПНЩ ХОЛ LDL C 80 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53395 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Лужна фосфатазаALP 110 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55962 Лужна фосфатаза лейкоцитів IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота UA 275 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53583 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Сечовина UREA 275 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
4 паковання
Період постачання
(не задано)
Тригліцериди TG 440 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53460 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Холестерин CHOL 440 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Кальцій CA 120 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
45789 Кальцій (Ca2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Магній Mg 88 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
52883 Магній (Mg2+) IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Залізо FE 125 або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
54758 Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Мультикалібратор XL MULTICAL або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
52903 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Калібратор Ліпопротеїну HDL/LDL CAL або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Контроль ERBA NORM або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Глікований гемоглобін прямий HbA1c 2R або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
59090 Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Калібратор HbA1c 2R CAL SET або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Контроль високий HbA1c 2R CON H або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 паковання
Період постачання
(не задано)
Промивний розчин XL WASH або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
8 паковання
Період постачання
(не задано)
Промивний розчин кислотний / лужний XL AUTOWASH AC/AL або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
EI-702 EQUI anti-Treponema pallidum (якісне виявлення сумарних антитіл Ig G, Ig M або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
51798 Treponema pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Діагностичний моноклональний реагент анти-K
×
-
НК 024:2023:
52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла
Кількість
3 флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума245 000.00 UAH