-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою (вивезення та утилізація великогабаритних відходів)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-005147-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
17151aee8d364c19875c35b6453889b8
Внутрішній номер закупівлі:
29381784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-005147-a
Замовник:
КП "НАДІЯ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37681065
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, Крижанівка, Ветеранів 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тертишна Олена Іванівна +380688252331 TertishnayaElena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 14:53 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 14:53 - 08.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:11
Період кваліфікації:
08.06.2026 00:00 - 10.06.2026 11:12
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Послуги з благоустрою (вивезення та утилізація великогабаритних відходів)