-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою (вивезення та утилізація великогабаритних відходів)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
ad0a8844f3a049a5887d14606de1b44e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-004436-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "НАДІЯ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37681065
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, Крижанівка, Ветеранів 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "НАДІЯ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37681065
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, Крижанівка, Ветеранів 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою (вивезення та утилізація великогабаритних відходів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.05.2026 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрижанівка
Сума600 000.00 UAH