-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Чернігівська» Північного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-004952-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Завершена
19 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
36c2f379a6954eeea210d23ef85f3bc9
Внутрішній номер закупівлі:
29381585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-004952-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мірошниченко Ольга Валентинівн 380612583549 MIROSHNICHENKO.OV@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 12:57 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 12:57 - 08.06.2026 12:00
Аукціон:
з 09.06.2026 13:33
Період кваліфікації:
08.06.2026 12:00 - 17.06.2026 13:52
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 500.00 41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Чернігівська» Північного ТУОМ