• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Чернігівська» Північного ТУОМ

Оголошено тендер

23 400.00 UAH
Номер: cea109defb94447f81ab1a4f3c22e366
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-28-015913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 23 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Питна вода бутильована для ПС 330 кВ «Чернігівська» Північного ТУОМ
Примітки: 20-267492-26 Уповноважена особа – Дергачов О.А.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 41110000-3 Питна вода
Дата опублікування: 28.05.2026 22:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 400.00 UAH