-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-004487-a
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Завершена
385 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f702d512ebe7432b84030093dcecb531
Внутрішній номер закупівлі:
29381124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-004487-a
Замовник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Толкан +380442027110 olena.tolkan@kmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 12:22 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 12:22 - 08.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:27
Період кваліфікації:
08.06.2026 00:00 - 10.06.2026 14:35
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 000.00 Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»