-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Оголошено тендер
385 000.00
UAH
Номер:
a11e3fd2207241c08247489802a7a26e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-29-005081-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Примітки:
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71220000-6 Послуги з архітектурного проектування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.05.2026 12:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Послуги з поточного ремонту технічного поверху літери «А» адміністративного будинку за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 6-А в місті Києві»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума385 000.00 UAH