• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви та витратні матеріали для бактеріологічних досліджень (код за ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні; 33698000-9 - Вироби для клінічних досліджень / випробувань)

Завершена

115 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a42617ebf75d402f9a2c72bcd52475d8
Внутрішній номер закупівлі: 29376792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-000139-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 08:15 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 08:15 - 06.06.2026 10:00
Аукціон: 08.06.2026 11:02 - 08.06.2026 11:25
Період кваліфікації: 08.06.2026 11:25 - 08.07.2026 15:53
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 000.00 Реактиви та витратні матеріали для бактеріологічних досліджень (код за ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні; 33698000-9 - Вироби для клінічних досліджень / випробувань)