• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Мастильні засоби (Моторні оливи)

Завершена

2 208 404.50 UAH без ПДВ
Номер: b7dc23774e76419c957df971fdb5ad07
Внутрішній номер закупівлі: 29375902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-012411-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 208 404.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 17:53 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 17:53 - 11.06.2026 14:00
Аукціон: 12.06.2026 15:07 - 12.06.2026 15:54
Період кваліфікації: 12.06.2026 15:54 - 22.07.2026 10:34
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 208 404.50 Мастильні засоби (Моторні оливи)