• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги авторизації з безпеки інформаційних систем класу «1» 4 категорії для обробки службової інформації

Завершена

459 100.00 UAH без ПДВ
Номер: b47f3c4259f648e1aba56d02f014e77a
Внутрішній номер закупівлі: 29375068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-011575-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Тур Аліна Ігорівна 380442069756 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 459 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 16:40 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 16:40 - 08.06.2026 10:00
Аукціон: з 09.06.2026 11:20
Період кваліфікації: 08.06.2026 10:00 - 23.06.2026 11:48
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴459 100.00 Послуги авторизації з безпеки інформаційних систем класу «1» 4 категорії для обробки службової інформації