-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги авторизації з безпеки інформаційних систем класу «1» 4 категорії для обробки службової інформації
Оголошено тендер
550 920.00
UAH
Номер:
d63403a2510a4c43b23f9d8f643237b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-24-004296-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
550 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги авторизації з безпеки інформаційних систем класу «1» 4 категорії для обробки службової інформації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Дата опублікування:
24.12.2025 09:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума550 920.00 UAH