• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні (53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент)

Завершена

70 515.00 UAH з ПДВ
Номер: 5f02462418f24c58abad56701d2a855d
Внутрішній номер закупівлі: 29375035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-011542-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Довгалюк +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70 515.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 16:38 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 16:38 - 05.06.2026 06:00
Аукціон: з 08.06.2026 11:00
Період кваліфікації: 05.06.2026 06:00 - 09.06.2026 10:27
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 515.00 код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні (53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент)