• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні (53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент)

Оголошено тендер

70 515.00 UAH
Номер: 3c6ebe3c764d45a08ccbabeb32a1b12a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-28-013971-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 70 515.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні (53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 28.05.2026 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 515.00 UAH