-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Незалежна оцінка визначення розміру завданих збитків внаслідок знищення та пошкодження майна)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-011260-a
Завершена
2 760 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
fed93b55d36c4d4e869156c85c9f1b27
Внутрішній номер закупівлі:
29374756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-011260-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 760 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 16:28 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 16:28 - 08.06.2026 14:00
Аукціон:
09.06.2026 15:27 - 09.06.2026 16:20
Період кваліфікації:
09.06.2026 16:20 - 15.06.2026 14:19
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 760 500.00 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Незалежна оцінка визначення розміру завданих збитків внаслідок знищення та пошкодження майна)