• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Незалежна оцінка визначення розміру завданих збитків внаслідок знищення та пошкодження майна

Оголошено тендер

3 312 600.00 UAH
Номер: 8b22085fd0a3426a93a8e72ca1f09fae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-010841-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Очікувана вартість: 3 312 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Незалежна оцінка визначення розміру завданих збитків внаслідок знищення та пошкодження майна
Примітки: Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Дата опублікування: 20.04.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 312 600.00 UAH