• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

Торги не відбулися

1 738 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 41109ccb43594474a371bfed2c03f4e4
Внутрішній номер закупівлі: 29373610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-010103-a   
Замовник: ЖИТОМИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Контактна особа: Коноплюк Оксана +380412473259, +380412473259 fin_zmcnttum@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 738 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 15:44 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 15:44 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: 18.06.2026 13:39 - 18.06.2026 14:02
Період кваліфікації: 18.06.2026 14:02 - 21.07.2026 16:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 738 000.00 Поточний ремонт з влаштування вентиляційної системи Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 9 (ДК 021:2015:45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи)