-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-010005-a
Торги відмінено
364 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
3355c3c8694a49ebba02ac5b68de1837
Внутрішній номер закупівлі:
29373505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-010005-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Симоненко +380660603785, +380532609547 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
364 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 15:41 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 15:41 - 05.06.2026 08:00
Аукціон:
з 08.06.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c421de1fa212428a86837c57b24b213f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення закупівлі: ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси) (далі – Закупівля) встановлено такі порушення: невірно вказана очікувана вартість предмета закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
01.06.2026 08:42 - 12.06.2026 00:00
Дата опублікування:
01.06.2026 08:42
Дата виконання:
12.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴364 100.00 ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)