-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
Оголошено тендер
364 100.00
UAH
Номер:
4e0438ac42024229b6d270e9f40417db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-007888-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
364 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні: Інфузійний насос (НК 024:2023: 13217 — Шприцева помпа, НК 031:2024: Z12030301 — Інфузійні насоси)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
13217 Шприцева помпа
Дата опублікування:
28.05.2026 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума364 100.00 UAH