-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-008780-a
Завершена
1 067 484.02
UAH з ПДВ
Номер:
82b7c0b9c9be4f0890e1d5f54867224a
Внутрішній номер закупівлі:
29372271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-008780-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Дробович +380675211421 e.drobovych@fdu.com.ua https://fdu.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 067 484.02 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 14:58 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 14:58 - 06.06.2026 10:00
Аукціон:
08.06.2026 15:41 - 08.06.2026 16:04
Період кваліфікації:
08.06.2026 16:04 - 12.06.2026 21:42
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 067 484.02 Ноутбуки