-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
1 067 484.02
UAH
Номер:
ed9de7264fd7496ca696280b67a1cb54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-010726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 067 484.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
28.05.2026 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 067 484.02 UAH