-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компоненти донорської крові - 33140000-3 «Медичні матеріали» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006812-a
Торги не відбулися
6 810.72
UAH з ПДВ
Номер:
d5d240b9bbe54185a367caf325da707d
Внутрішній номер закупівлі:
29370324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006812-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01110854
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, вул. Бориса Олійника, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Безборода +380970244460 vl_konotop@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 810.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:38 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:38 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 810.72 Компоненти донорської крові - код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: «33140000-3 Медичні матеріали»