-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компоненти донорської крові - 33140000-3 «Медичні матеріали» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
6 810.72
UAH
Номер:
6fcb094bdd02452d8f4cbb0ef80da2c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-006192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01110854
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, вул. Бориса Олійника, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01110854
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, вул. Бориса Олійника, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 810.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компоненти донорської крові - 33140000-3 «Медичні матеріали»
за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.05.2026 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума6 810.72 UAH