-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналітичні стандарти, стандартний зразок, стандартний розчин
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006638-a
Всі документи, що готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і будь якою іншою мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, Учасник надає переклад цього документа на українську мову. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або Учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
107 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcc1f0b33a244cc88cb8678930cf79cb
Внутрішній номер закупівлі:
29370153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006638-a
Замовник:
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702245
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Бригінець +380667190431 lbriginets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:28 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:28 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 13:43
Період кваліфікації:
05.06.2026 00:00 - 05.06.2026 09:42
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 000.00 Аналітичні стандарти, стандартний зразок, стандартний розчин