• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аналітичні стандарти, стандартний зразок, стандартний розчин

Оголошено тендер

107 000.00 UAH
Номер: 3f1d2c266d984524b660def573de696b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-28-005528-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Замовник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Очікувана вартість: 107 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналітичні стандарти, стандартний зразок, стандартний розчин
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.05.2026 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума107 000.00 UAH