-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сифони, змішувачі
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006582-a
Завершена
7 177.38
UAH з ПДВ
Номер:
b90074cff7e14231b4c040b20731e90b
Внутрішній номер закупівлі:
29370091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006582-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 177.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:25 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:25 - 05.06.2026 15:00
Аукціон:
08.06.2026 14:18 - 08.06.2026 14:41
Період кваліфікації:
08.06.2026 14:41 - 15.06.2026 11:38
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 177.38 Сифони, змішувачі