-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006053-a
Завершена
444 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef720c338fa64548ae15968e28997342
Внутрішній номер закупівлі:
29369567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006053-a
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саблук Наталія Олександрівна +380500290395 sabluk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
444 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:48 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:48 - 08.06.2026 17:00
Аукціон:
з 09.06.2026 11:10
Період кваліфікації:
08.06.2026 17:00 - 10.06.2026 16:00
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴444 800.00 Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти