• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти

Оголошено тендер

444 800.00 UAH
Номер: 3bf62ab290ac46eead1de5db7b6a6cbe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-28-006075-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
Замовник: ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
Очікувана вартість: 444 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.05.2026 11:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Кількість 1262 послуга
Період постачання до 15.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума444 800.00 UAH