-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-003311-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Торги не відбулися
39 118.20
UAH без ПДВ
Номер:
2d10e5590a6d4b749bae78866372ad0c
Внутрішній номер закупівлі:
29366817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-003311-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
39 118.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 11:02 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 11:02 - 05.06.2026 18:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 118.20 Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту)