-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту)
Оголошено тендер
46 941.84
UAH
Номер:
b87e9e4a8ab8407893a9a5c1872fd6ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-003453-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
46 941.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування:
28.05.2026 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума46 941.84 UAH