-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (моноблок)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-001300-a
Завершена
499 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a0abb9169bb41fca3b4ffc18d4557d7
Внутрішній номер закупівлі:
29364819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-001300-a
Замовник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Болілий Олександр 380965227939 os_63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 09:48 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 09:48 - 05.06.2026 09:00
Аукціон:
08.06.2026 11:13 - 08.06.2026 11:48
Період кваліфікації:
08.06.2026 11:48 - 09.06.2026 10:13
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 900.00 Комп’ютерна техніка (моноблок)