-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (моноблок)
Оголошено тендер
499 900.00
UAH
Номер:
e2b2921d34a247ea8b31208807d16a8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-25-004506-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
499 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерна техніка (моноблок)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.05.2026 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума499 900.00 UAH