-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для рибогосподарських потреб на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-012534-a
Завершена
201 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
52158c9a0e114b5b814ae999e203b56c
Внутрішній номер закупівлі:
29361366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-012534-a
Замовник:
Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056990
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, РЕНІЙСЬКИЙ Р-Н, М.РЕНІ, ВУЛ. ВОЗНЕСЕНСЬКА БУД. 139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Жукова +380974805813 larisajhukova1969@gmail.com http://renimvk.od.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
201 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 16:32 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 16:32 - 04.06.2026 00:00
Аукціон:
04.06.2026 13:28 - 04.06.2026 14:09
Період кваліфікації:
04.06.2026 14:09 - 09.06.2026 17:58
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 000.00 Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для рибогосподарських потреб на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області