-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для рибогосподарських потреб на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено тендер
201 000.00
UAH
Номер:
79ac71d7b4c0430b8badb9c457c347f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-014263-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056990
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, РЕНІЙСЬКИЙ Р-Н, М.РЕНІ, ВУЛ. ВОЗНЕСЕНСЬКА БУД. 139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056990
-
Адреса:
68803, Україна, Одеська область, РЕНІЙСЬКИЙ Р-Н, М.РЕНІ, ВУЛ. ВОЗНЕСЕНСЬКА БУД. 139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
201 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для рибогосподарських потреб на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2026 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяРені
Сума201 000.00 UAH