-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-011442-a
Торги не відбулися
2 275 347.80
UAH з ПДВ
Номер:
8b9ba5ac68014b36b7b5d9a9cdee1d3a
Внутрішній номер закупівлі:
29360280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-011442-a
Замовник:
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489291
-
Адреса:
02064, Україна, Київська область, Київ, вулиця Милославська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелінський Віталій 380675722727 tender293zv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 275 347.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 16:24 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 16:24 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
з 10.06.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 275 347.80 Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об'єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7