-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Оголошено тендер
2 275 347.80
UAH
Номер:
3701d238e36b40a3951cf031e0d327d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-013762-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489291
-
Адреса:
02064, Україна, Київська область, Київ, вулиця Милославська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489291
-
Адреса:
02064, Україна, Київська область, Київ, вулиця Милославська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 275 347.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень (класи) та місць загального користування по об’єкту ліцей №293 Деснянського району міста Києва, вул. Милославська, 7
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума2 275 347.80 UAH