-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-010324-a
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f9b9d511f0a49b5b0e604c11e5b6dcc
Внутрішній номер закупівлі:
29359151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-010324-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133660
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, м. Хорол, вул. Незалежності, будинок 88, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Фененко +380992534877 fenenko2504@gmail.com http://horol.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 15:22 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 15:22 - 04.06.2026 00:01
Аукціон:
з 05.06.2026 12:53
Період кваліфікації:
04.06.2026 00:01 - 08.06.2026 15:32
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)