• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

Оголошено тендер

225 000.00 UAH
Номер: a38f5587eefa4a6f878bf5aa22e47507
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-012490-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з повірки газових приладів (ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.05.2026 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з повірки газових приладів
Код ДК 021:2015: 50413000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорол
Сума225 000.00 UAH