-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ пристосування ортопедичне до столів операційних
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-009521-a
пристосування ортопедичне до столів операційних
Завершена
133 935.00
UAH з ПДВ
Номер:
f45655d0a0cf40a4b92ed37b9c02651c
Внутрішній номер закупівлі:
29358345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-009521-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995255
-
Адреса:
27300, Україна, Кіровоградська область, Олександрівка, Кропивницький район, селище Олександрівка, вул.Шевченка,57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхно Віта Миколаївна +380524232328 aybolitbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 935.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 15:23 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 15:23 - 04.06.2026 15:04
Аукціон:
з 05.06.2026 11:56
Період кваліфікації:
04.06.2026 15:04 - 08.06.2026 14:44
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 935.00 пристосування ортопедичне до столів операційних