• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ пристосування ортопедичне до столів операційних

Оголошено тендер

133 935.00 UAH
Номер: 627b1d946cba4fcb9c34f366cfa7bf65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-009307-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 133 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ пристосування ортопедичне до столів операційних
Примітки: пристосування ортопедичне до столів операційних
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023: 42308 Приставка до операційного стола для ортопедичної тракції нижніх кінцівок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.05.2026 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлександрівка
Сума133 935.00 UAH