-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-009305-a
Торги не відбулися
15 802.00
UAH з ПДВ
Номер:
c67def44731f4e08bd6bd56b570d28c1
Внутрішній номер закупівлі:
29358137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-009305-a
Замовник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Кітіченко +380573415520 zakupivli@merefaotg.gov.ua https://merefaotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 802.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 14:52 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 14:52 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 802.00 Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів