-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Оголошено тендер
15 802.00
UAH
Номер:
0b1e1abe908746eb9bc39efca97f4b43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-009626-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МЕРЕФ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058692
-
Адреса:
62472, Україна, Харківська область, Харківський р-н, місто Мерефа, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 213
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
15 802.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з повірки манометрів загального технічного призначення та повірка газоаналізаторів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2026 13:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно частини першої статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», пункту 23 та пункту 43 Переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 374, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.10.2016 № 1747, зареєстрованого у Мін’юсті 01.11.2016 за № 1417/29547
-
Дата публікації:
27.05.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяМерефа
Сума14 469.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяМерефа
Сума1 333.00 UAH