• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Штукатурка декоративна, Ґрунтовка глибокопроникна

Завершена

173 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2c6ca31ca367498bb6475493c3921711
Внутрішній номер закупівлі: 29355459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-006628-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Наталія Сніжко +380677916862 snizhko669@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 173 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 13:05 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 13:05 - 04.06.2026 08:00
Аукціон: 05.06.2026 14:41 - 05.06.2026 15:22
Період кваліфікації: 05.06.2026 15:22 - 08.06.2026 12:10
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴173 000.00 Код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Штукатурка декоративна, Ґрунтовка глибокопроникна