-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники Штукатурка декоративна, Ґрунтовка глибокопроникна
Оголошено тендер
173 000.00
UAH
Номер:
b510bd80c0c24453acc3e6aa2f3c19f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-007940-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Штукатурка декоративна, Ґрунтовка глибокопроникна
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.05.2026 12:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Штукатурка декоративна
Кількість
1525 кілограм
Період постачання
(не задано)
Ґрунтовка глибокопроникна
Кількість
270 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамарський
Сума173 000.00 UAH