-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-005217-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
469 068.60
UAH без ПДВ
Номер:
8af8985ecb0a4fc193611604a1b8d2c5
Внутрішній номер закупівлі:
29354056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-005217-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
469 068.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 11:59 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 11:59 - 04.06.2026 09:00
Аукціон:
05.06.2026 14:26 - 05.06.2026 14:49
Період кваліфікації:
05.06.2026 14:49 - 03.07.2026 12:34
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴469 068.60 ДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")