-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивне взуття для волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, боротьби вільної та грекоримської, настільного тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, боулінгу, велосипедного спорту, голболу, паратриатлону, волейболу сидячи та пауерліфтингу (код ДК 021:2015 – 18820000-3 "Спортивне взуття")
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-004819-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 37 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 37 робочих днів
1 731 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
713ec5671473461c8f12f7c814096c6b
Внутрішній номер закупівлі:
29353653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-004819-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ІНВАСПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21453585
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Еспланадна, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Скугарева +380442893530 dddzhem@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 731 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 11:40 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 11:40 - 14.07.2026 17:00
Аукціон:
15.07.2026 14:41 - 15.07.2026 15:04
Період кваліфікації:
з 15.07.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 731 780.00 Спортивне взуття для волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, боротьби вільної та грекоримської, настільного тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, боулінгу, велосипедного спорту, голболу, паратриатлону, волейболу сидячи та пауерліфтингу (код ДК 021:2015 – 18820000-3 "Спортивне взуття")