• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спортивне взуття для волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, боротьби вільної та грекоримської, настільного тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, боулінгу, велосипедного спорту, голболу, паратриатлону, волейболу сидячи та пауерліфтингу (код ДК 021:2015 – 18820000-3 "Спортивне взуття")

Кваліфікація

від початку періоду пройшло 37 робочих днів

1 731 780.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 27.05.2026 11:40 - 11.07.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕН...: 04.09.2026 17:53 - 10.09.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Скарга про скасування рішення про визначення переможця процедури закупівлі

Номер: 047f6e0807a1443a9f73872ebdb088ea
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-27-004819-a.a5
Назва: Скарга про скасування рішення про визначення переможця процедури закупівлі
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 06.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 22.07.2026 14:43
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 11.08.2026 15:00
Дата виконання рішення Замовником: 04.09.2026 17:50
Коментар замовника щодо усунення порушень: порушення усунуто шляхом відхилення пропозиції Переможця
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІО-ДЕЛА КОНСТРАКШН", Антоненко Надія 380737921083 0737921083@ukr.net

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 46b03e90917d43e582e4f06db27f5a93
Заголовок пункту скарги: Незаконне визнання переможця процедури закупівлі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Товариство з обмеженою відповідальністю ДІО-ДЕЛА КОНСТРАКШН» (надалі — Скаржник) бере участь у відкритих торгах на закупівлю предмета: Спортивне взуття для волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, боротьби вільної та грекоримської, настільного тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, боулінгу, велосипедного спорту, голболу, паратриатлону, волейболу сидячи та пауерліфтингу (код ДК 021:2015 – 18820000-3 "Спортивне взуття") », ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-004819-a, що проводяться УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ» (надалі — Замовник).

За результатами розгляду тендерних пропозицій, рішенням уповноваженої особи Замовника (ПРОТОКОЛ визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю
UA-2026-05-27-004819-a від 15 липня 2026 року) переможцем зазначеної процедури закупівлі було визначено Учасника — ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" (надалі — Переможець).

Скаржник категорично не погоджується з вищевказаним рішенням Замовника, вважає його протиправним, необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню, оскільки тендерна пропозиція Переможця не відповідає встановленим вимогам тендерної документації, а саме — технічним характеристикам предмета закупівлі.
Відповідно до інформації, яка була зазначена в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») та згідно файлу «Довідка про техніч хар товара.pdf», який був завантажений на виконання пункту 8 додатку № 4 до тендерної документації, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" відрізняються, в Ціновій пропозиції зазначено «Фірма» та «Модель», а у Довідці про технічні характеристики товару, лише «Фірма».
Відповідно до Додаток № 2 до тендерної документації « «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» Замовником вимагалось постачання :

«……….. Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки).
Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки) фірми NIKE відповідають наступним характеристикам. Шиповки - кросове взуття для бігу. Шиповки призначені для змагань як на короткі, так і на довгі дистанції. Взуття виготовлене з найлегшої ультра-тонкої мікрофібрової тканини з посиленою боковою частиною. Матеріал - виготовлений з слоїв міцної фібри, що збільшує опір і придає легкість виробу. Мають вентиляцію, що дозволяє виходу повітря назовні і водночас не заважає заходити свіжому повітрю. Це дає можливість підтримувати ідеальну температуру, щоб ноги не потіли і не втомлювалися. Підошва виготовлена з вугільного каучуку, спеціально розробленого, що забезпечує повільний знос підошви при контакті з поверхнею. Малюнок і фактура підошви дозволяє правильно розподіляти вагу без зайвого навантаження на ногу. Для посилення контакту з поверхнею мають шипи в кількості 8 штук………»
Тендерної документації, Замовником вимагалося постачання кросівок для бігу в кількості 60 шт. за однією конкретною специфікацією (вимогою).
Проте, у складі своєї Цінової пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») Переможець (ТОВ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП") запропонував 6 різних моделей взуття, більшість з яких взагалі не є кросівками для бігу, а є спеціалізованим легкоатлетичним взуттям (шиповками) для абсолютно інших дисциплін, що підтверджується офіційними технічними характеристиками виробника (Додатки № 1 до цієї Скарги), а саме:
1. моделі ZOOM SD4 — є професійним взуттям на спеціальній плоскій та стійкій платформі, що створене виключно для метальних дисциплін (штовхання ядра, метання диска та молота). Біг у такому взутті є неможливим через конструкцію підошви, що підтверджується офіційним описом виробника (Додаток №1).
2. моделі ZOOM JAVELIN ELITE та ZOOM JAVELIN ELITE 2 — є спеціалізованими шиповками для метання списа, які мають специфічне розташування шипів та фіксацію стопи для здійснення кидка, а не для бігу (Додаток №1).
3. моделі ZOOM SUPERFLY ELITE — є трековими шиповками для спринту (коротких дистанцій), які не є класичними кросівками для бігу, мають жорстку шиповану пластину та не призначені для тривалого бігу чи тренувань.
Таким чином, Переможець запропонував товар, який за своїм функціональним призначенням, конструкцією та технічними характеристиками повністю не відповідає вимогам Замовника щодо постачання саме кросівок для бігу.
Крім того, пропозиція 6 різних моделей замість однієї конкретної позиції робить пропозицію Переможця невизначеною, що не дає змоги встановити, який саме товар буде поставлено, та свідчить про невідповідність пропозиції умовам технічної специфікації ТД.
Також ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») запропоновала Черевики важкоатлетичні (пауерліфтинг, пара пауерліфтинг) фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting.
По-перше хочемо зауважити, що у фірми ADIDAS не існує такої моделі як «dipower Weightlifting», правильна назва моделі: adidas Adipower Weightlifting.
По-друге:
Відповідно до Додаток № 2 до тендерної документації « «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» Замовником вимагалось постачання :
«……….Черевики важкоатлетичні (пауерліфтинг).

Технічні характеристики: Взуття для пауерліфтингу (Штангістки)
1. Підошва та Система опори
• Матеріал основи: Високощільний термопластичний поліуретан (TPU) або армований композит. Матеріал має нульову деформацію (не стискається) під навантаженням понад 300 кг.
• Висота підбору (Heel Drop): Ефективна висота підйому п’яти становить 19–25 мм. Це критично для забезпечення правильних кутів у колінних та кульшових суглобах під час глибокого присіду.
• Конструкція п’яти: Розширена основа п’яти («п’яткова чаша») для збільшення площі опори та запобігання боковому звалюванню стопи.
• Зчеплення: Зовнішній шар підошви з антиковзаючої гуми з плоским профілем для максимального контакту з поверхнею помосту.
2. Фіксація та Ергономіка
• Верхня частина: Зносостійка синтетична шкіра преміумкласу або натуральна шкіра, що не піддається розтягуванню.
• Система кріплення: Надійна шнурівка по всій довжині підйому.
• Подвійна система ременів (Velcro): нижній ремінь для фіксації передньої частини стопи, верхній — для мертвої фіксації гомілкостопа.
• Внутрішня частина: Анатомічна устілка високої щільності та м’який кант навколо кісточки для запобігання натиранню при щільній фіксації.
3. Надійність та Безпека
• Шви: Посилені подвійні або потрійні шви в зонах максимальної напруги (місця з’єднання верху з підошвою).
• Задник: Жорсткий зовнішній каркас (Heel Cage) для стабілізації стопи під час динамічних зусиль.
• Вентиляція: Наявність перфорованих зон на носку та язичку для відведення вологи.
Параметр Вимога (Технічний мінімум)
Призначення Професійні заняття пауерліфтингом та важкою атлетикою
Матеріал підошви Литий TPU (термополіуретан) без повітряних або гелевих вставок
Жорсткість підошви ≥ 80 одиниць за Шором (тип А)
Тип фіксації Шнурівка + 2 регульовані ремені на липучках
Вага виробу 500–750 г (залежно від розміру) для забезпечення інерційної стійкості
Колодка Анатомічна, з розширеним носком (Wide Toe Box)
………..»
Модель, яку запропонувало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting не відповідає заявленим характеристикам Змовника:
Відповідно до умов Технічної специфікації (Додаток №2 до Тендерної документації), Замовником встановлено чіткі імперативні вимоги до характеристик Черевиків важкоатлетичних, а саме:
1. Тип фіксації: Шнурівка + 2 регульовані ремені.
2. Колодка: Анатомічна, з розширеним носком.
Разом з тим, Переможець у складі своєї Цінової пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») запропонував до постачання товар: «Черевики важкоатлетичні фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting» (при цьому Переможцем навіть допущено помилку в назві брендової моделі, яка офіційно називається «adidas Adipower Weightlifting»).
На підтвердження невідповідності запропонованого Переможцем товару Скаржник надає офіційні технічні характеристики та опис моделі adidas Adipower Weightlifting від виробника (Додаток №2 до Скарги). Згідно з офіційними даними виробника, вказаний товар повністю суперечить вимогам Тендерної документації за такими критичними параметрами:
• За параметром «Тип фіксації»: Замовник вимагав наявність 2 регульованих ременів. Натомість, модель adidas Adipower (усіх поколінь: I, II, III) конструктивно має лише 1 широкий ремінь поверх шнурівки. Наявність лише одного ременя замість двох є суттєвим відхиленням від конструктивних вимог Замовника та впливає на ступінь фіксації стопи спортсмена.
• За параметром «Колодка»: Замовник вимагав колодку з розширеним носком. Проте, за технічними характеристиками виробника, модель adidas Adipower виготовляється виключно на вузькій/стандартній колодці (Narrow/Regular fit) для щільної посадки, що повністю суперечить вимозі щодо розширеного носка.

Таким чином, Переможець запропонував товар, характеристики якого не відповідають технічним вимогам Замовника, що є прямим порушенням умов Тендерної документації та підставою для відхилення пропозиції Переможця відповідно до абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей.

Визначення вказаного Учасника переможцем торгів свідчить про упереджену оцінку тендерних пропозицій, порушує принципи недискримінації учасників, рівного ставлення до них та об’єктивного й неупередженого визначення переможця процедури закупівлі, закріплені у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця процедури закупівлі та повідомлення про намір укласти договір

Запити Органу оскарження



Вимога
Без відповіді

про скасування рішення про визначення переможця процедури закупівлі

Номер: 46e9e0cf005040d290dec952f6aea5d9
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-27-004819-a.a4
Назва: про скасування рішення про визначення переможця процедури закупівлі
Вимога:
Товариство з обмеженою відповідальністю ДІО-ДЕЛА КОНСТРАКШН» (надалі — Скаржник) бере участь у відкритих торгах на закупівлю предмета: Спортивне взуття для волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, боротьби вільної та грекоримської, настільного тенісу, бадмінтону, легкої атлетики, боулінгу, велосипедного спорту, голболу, паратриатлону, волейболу сидячи та пауерліфтингу (код ДК 021:2015 – 18820000-3 "Спортивне взуття") », ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-004819-a, що проводяться УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ» (надалі — Замовник). За результатами розгляду тендерних пропозицій, рішенням уповноваженої особи Замовника (ПРОТОКОЛ визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю UA-2026-05-27-004819-a від 15 липня 2026 року) переможцем зазначеної процедури закупівлі було визначено Учасника — ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" (надалі — Переможець). Скаржник категорично не погоджується з вищевказаним рішенням Замовника, вважає його протиправним, необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню, оскільки тендерна пропозиція Переможця не відповідає встановленим вимогам тендерної документації, а саме — технічним характеристикам предмета закупівлі. Відповідно до інформації, яка була зазначена в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») та згідно файлу «Довідка про техніч хар товара.pdf», який був завантажений на виконання пункту 8 додатку № 4 до тендерної документації, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" відрізняються, в Ціновій пропозиції зазначено «Фірма» та «Модель», а у Довідці про технічні характеристики товару, лише «Фірма». Відповідно до Додаток № 2 до тендерної документації « «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» Замовником вимагалось постачання : «……….. Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки). Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки) фірми NIKE відповідають наступним характеристикам. Шиповки - кросове взуття для бігу. Шиповки призначені для змагань як на короткі, так і на довгі дистанції. Взуття виготовлене з найлегшої ультра-тонкої мікрофібрової тканини з посиленою боковою частиною. Матеріал - виготовлений з слоїв міцної фібри, що збільшує опір і придає легкість виробу. Мають вентиляцію, що дозволяє виходу повітря назовні і водночас не заважає заходити свіжому повітрю. Це дає можливість підтримувати ідеальну температуру, щоб ноги не потіли і не втомлювалися. Підошва виготовлена з вугільного каучуку, спеціально розробленого, що забезпечує повільний знос підошви при контакті з поверхнею. Малюнок і фактура підошви дозволяє правильно розподіляти вагу без зайвого навантаження на ногу. Для посилення контакту з поверхнею мають шипи в кількості 8 штук………» На дані вимоги ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») запропонувало декілька моделей товару, а саме Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки) ZOOM SUPERFLY ELITE/ ZOOM SD4/ ZOOM JAVELIN ELITE ZOOM SUPERFLY ELITE/ ZOOM SD4/ ZOOM JAVELIN ELITE 2, Замовником вимагалося постачання однієї моделі для бігу, а Переможцем запропоновано було наступні моделі : 1. ZOOM SUPERFLY ELITE професійні легкоатлетичні шипівки, створені спеціально для швидкісного бігу; 2. ZOOM SD4 професійні кросівки (зручні та стійкі платформи), створені для метальних дисциплін у легкій атлетиці: толкання ядра, метання диска та молота; 3. ZOOM JAVELIN ELITE для метання списа; 4. ZOOM SUPERFLY ELITE для спринтерського бігу; 5. ZOOM SD4 професійні кросівки (зручні та стійкі платформи), створені для метальних дисциплін у легкій атлетиці: толкання ядра, метання диска та молота; 6. ZOOM JAVELIN ELITE 2 професійні легкоатлетичні шиповки, створені спеціально для метання списа. Також ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») запропоновала Черевики важкоатлетичні (пауерліфтинг, пара пауерліфтинг) фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting. По-перше хочемо зауважити, що у фірми ADIDAS не існує такої моделі як «dipower Weightlifting», правильна назва моделі: adidas Adipower Weightlifting. По-друге: Відповідно до Додаток № 2 до тендерної документації « «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» Замовником вимагалось постачання : «……….Черевики важкоатлетичні (пауерліфтинг). Технічні характеристики: Взуття для пауерліфтингу (Штангістки) 1. Підошва та Система опори • Матеріал основи: Високощільний термопластичний поліуретан (TPU) або армований композит. Матеріал має нульову деформацію (не стискається) під навантаженням понад 300 кг. • Висота підбору (Heel Drop): Ефективна висота підйому п’яти становить 19–25 мм. Це критично для забезпечення правильних кутів у колінних та кульшових суглобах під час глибокого присіду. • Конструкція п’яти: Розширена основа п’яти («п’яткова чаша») для збільшення площі опори та запобігання боковому звалюванню стопи. • Зчеплення: Зовнішній шар підошви з антиковзаючої гуми з плоским профілем для максимального контакту з поверхнею помосту. 2. Фіксація та Ергономіка • Верхня частина: Зносостійка синтетична шкіра преміумкласу або натуральна шкіра, що не піддається розтягуванню. • Система кріплення: Надійна шнурівка по всій довжині підйому. • Подвійна система ременів (Velcro): нижній ремінь для фіксації передньої частини стопи, верхній — для мертвої фіксації гомілкостопа. • Внутрішня частина: Анатомічна устілка високої щільності та м’який кант навколо кісточки для запобігання натиранню при щільній фіксації. 3. Надійність та Безпека • Шви: Посилені подвійні або потрійні шви в зонах максимальної напруги (місця з’єднання верху з підошвою). • Задник: Жорсткий зовнішній каркас (Heel Cage) для стабілізації стопи під час динамічних зусиль. • Вентиляція: Наявність перфорованих зон на носку та язичку для відведення вологи. Параметр Вимога (Технічний мінімум) Призначення Професійні заняття пауерліфтингом та важкою атлетикою Матеріал підошви Литий TPU (термополіуретан) без повітряних або гелевих вставок Жорсткість підошви ≥ 80 одиниць за Шором (тип А) Тип фіксації Шнурівка + 2 регульовані ремені на липучках Вага виробу 500–750 г (залежно від розміру) для забезпечення інерційної стійкості Колодка Анатомічна, з розширеним носком (Wide Toe Box) ………..» Модель, яку запропонувало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting не відповідає заявленим характеристикам Змовника: Параметр Вимога Замовника Реальні характеристики Adipower Відповідає/не відповідає Призначення Професійний пауерліфтинг та важка атлетика Використовуються атлетами на Олімпійських іграх та чемпіонатах IPF. Відповідає Матеріал підошви Литий TPU без повітряних/гелевих вставок Суцільнолитий високощільний термополіуретан (TPU) без жодних амортизаторів. Відповідає Жорсткість підошви ≥ 80 одиниць за Шором (тип А) Шасі з інженерного TPU має жорсткість понад 85–90 Shore A, забезпечуючи нульову компресію. Відповідає Тип фіксації Шнурівка + 2 регульовані ремені Усі покоління Adipower (I, II, III) мають лише 1 широкий ремінь поверх шнурівки. ❌ Ні Вага виробу 500–750 г (залежно від розміру) Середня вага становить близько 450–520 г для середнього чоловічого розміру (9 US). Відповідає Колодка Анатомічна, з розширеним носком Моделі Adipower відомі своєю вузькою/стандартною посадкою (Narrow/Regular fit). ❌ Ні З огляду на вищезазначене, Переможець закупівлі запропонував товар, характеристики якого повністю суперечать технічним вимогам Замовника, викладеним у Тендерній документації. Враховуючи, що заміна моделі, марки чи характеристик товару не може бути виправлена в межах 24 годин відповідно до абзацу 2 пункту 43 Особливостей, така тендерна пропозиція підлягала безумовному відхиленню ще на етапі кваліфікації. Визначення вказаного Учасника переможцем торгів свідчить про упереджену оцінку тендерних пропозицій, порушує принципи недискримінації учасників, рівного ставлення до них та об’єктивного й неупередженого визначення переможця процедури закупівлі, закріплені у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» та пунктами 43, 44 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою КМУ № 1178, — ВИМАГАЄМО: 1. Скасувати рішення про визначення ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" переможцем процедури закупівлі UA-2026-05-27-004819-a, оформлене ПРОТОКОЛ визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлюUA-2026-05-27-004819-a від 15 липня 2026 року. 2. Перейти до повторного розгляду тендерних пропозицій та відхилити тендерну пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" на підставі абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей, як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. У разі ігнорування або безпідставного відхилення цієї вимоги, ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Органу оскарження (Антимонопольного комітету України) для захисту своїх законних прав та інтересів, а також направити звернення до органів Державної аудиторської служби України (ДАСУ) для проведення моніторингу даної закупівлі та притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про публічні закупівлі.
Пов'язані документи: Учасник
Вимога
Відкликано скаржником

Неправомірне визнання Переможця

Номер: 527a927a23c24c17bf5e228b083f0d1f
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-27-004819-a.a3
Назва: Неправомірне визнання Переможця
Вимога:
Шановний Замовнику, просимо скасувати Ваше рішення про визнання переможцем ТОВ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" Тендерна пропозиція ТОВ "СПОРТ ТАЙМ ГРУП" (закупівля № UA-2026-05-27-004819-a) містить наступні недоліки: Відповідно до інформації, яка була зазначена в Ціновій пропозиції (файл «Додаток1.xlsx») та згідно файлу «Довідка про техніч хар товара.pdf», який був завантажений на виконання пункту 8 додатку № 4 до тендерної документації, ТОВ «Спорт тайм груп» відрізняються, в Ціновій пропозиції зазначено Фірма та Модель, а у Довідці про технічні характеристики товару, лише фірма. Що вважається суттєвою помилкою, тому що Фірма та модель має бути однакова у Ціновій пропозиції та Довідці про технічні та якісні характеристики товару! Також ТОВ «Спорт тайм груп» запропоновала три моделі товару, а саме Кросівки спеціальні для легкої атлетики (шиповки) ZOOM SUPERFLY ELITE/ ZOOM SD4 (штовхання ядра)/ ZOOM JAVELIN ELITE 2(метання списа), Проте Замовником вимагалося одну модель для бігу, що не відповідає технічному опису та вимогам Додатку № 2 до тендерної документації. Також ТОВ «Спорт тайм груп» запропоновала Черевики важкоатлетичні (пауерліфтинг, пара пауерліфтинг) фірми ADIDAS модель dipower Weightlifting, Хочемо зауважити, що у фірми ADIDAS не існує такої моделі як «dipower Weightlifting», що свідчить про невідповідність технічним вимогам! Відповідно до абзацу 2 пункту 43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178) (далі – Особливості) невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівьтлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо. Таким чином, невідповідності, виявлені у тендерній пропозиції цього учасника, не підлягають виправленню. Вимагаємо відхилити Тендерну пропозицію ТОВ «Спорт тайм груп»
Пов'язані документи: Учасник
Опис причини скасування: корегування
Дата скасування: 17.07.2026 15:28
Скарга
Виконана замовником
КЕП

зміни до змісту додатку №4 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації

Номер: 8595c4663f6946b6be1018c2341b7d02
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-27-004819-a.a2
Назва: зміни до змісту додатку №4 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Скарга:
Дата розгляду скарги: 09.06.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 02.06.2026 16:13
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 12.06.2026 14:19
Дата виконання рішення Замовником: 07.07.2026 12:46
Коментар замовника щодо усунення порушень: Порушення усунуті шляхом внесення змін до тендерної документації
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІО-ДЕЛА КОНСТРАКШН", Антоненко Надія 380737921083 0737921083@ukr.net

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 4ba0a751b6f74fccbf19fce10d3a1d12
Заголовок пункту скарги: зміни до змісту додатку №4 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: зміни до змісту додатку №4 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження


Скарга
Скасована
КЕП

зміни до змісту додатку №2 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації

Номер: c595244badbd4a039b068cb6885c3d3b
Ідентифікатор запиту: UA-2026-05-27-004819-a.a1
Назва: зміни до змісту додатку №2 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник
Причина: Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування: 31.05.2026 20:49
Автор: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІО-ДЕЛА КОНСТРАКШН", Антоненко Надія 380737921083 0737921083@ukr.net

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 08a00efdf2f74948ae9ae23c0ecba46d
Заголовок пункту скарги: зміни до змісту додатку №2 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення: Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги: зміни до змісту додатку №2 до Тендерної документації, а також інших умов Тендерної документації
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації