-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання (Монітори, БФП, миші, клавіатура,джерело живлення,гарнітура ПК).
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-001721-a
Завершена
117 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b506b0dee5824cc0a5718fdff8e05718
Внутрішній номер закупівлі:
29350569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-001721-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210149
-
Адреса:
51453, Україна, Дніпропетровська область, с. Вербки, вул. Центральна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Самсоненко +380953402258 zakupkipromua2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 10:52 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 10:52 - 04.06.2026 09:43
Аукціон:
з 05.06.2026 15:59
Період кваліфікації:
04.06.2026 09:43 - 08.06.2026 15:31
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 000.00 Комп'ютерне обладнання (Монітори, БФП, миші, клавіатура,джерело живлення,гарнітура ПК).